Ukrainian Axelar Community

Welcome to the Ukrainian Axelar community! You can use this topic to post translations, links, resources and more!

19 Likes

Всім привіт, друзі! Telegram: Contact @axelar_ukr - це telegram канал українського комюніті проекту Axelar. Приєднуйтесь! Давайте попрацюємо разом!

3 Likes

Axelar Network анонсував Quantum Community Program | by Alex Busko | Dec, 2021 | Medium - це переклад офіційого повідомлення про анонс Community Program

Інструкція Quantum Community Program від Axelar - Google Docs - це переклад інструкції!

1 Like

Привіт! Я тільки подала заявку для участі в програмі “Axelar Quantum Community Program”.
Дуже хочу бути корисною проекту Axelar.
Підкажіть, чи могла б я вам допомогти в групі Axelar Ukraine? Стати адміном?
Наразі нас 50 чоловік, та це тільки початок. Впевнена, що з часом вам підтримка знадобиться)

Також я хотіла б створити групу в телеграмі з анонсами - українською/російською. Як гадаєте, гарна ідея?

From @fOrest94 : Всім привіт! Українська гілка на даному форумі! :ukraine: :ukraine: :ukraine:
Давайте спілкуватися і обмінюватися думками про Axelar Network!

1 Like

Круто, що є таке місце :ukraine:

Привіт! А який краще канал для посту своїх робіт? Твітер? можливо Реддіт є у Акселар? Чи в Трело гілка? В Дискорді наче нема каналів для показу своїх творінь?

Переклад партнерства з Citadel.one Axelar вітає Citadel.one в якості офіційного партнера валідатора! | by Alexander Budovskiy | Dec, 2021 | Medium

1 Like

Переклав пост

перевів піст

Всім привіт друзі, переклав крайню посаду новини

всім привіт. Зробила переклад статті.

1 Like

Привіт
Переклад white paper

2 Likes

FAQ українською

1 Like

Перевела статью

Зробила декілька перекладів:

Всiм привіт! Рада вітати вас у нашій українській спільноті Axelar! Сьогодні я переклала один з актуальних постів Axelar:

А також запропонувала ряд перекладів українською для @axelarcore постів з twitter, які можна знайти за посиланням: https://twitter.com/CryptoLisica.

Дивовижно! Дякую за переклад!

Що в пріорітеті для Аxelar? Лого, пости, контент?